preskoči na sadržaj
.
| Zadnja izmjena 9. 4. 2014. u 10:42 sati |

Grupa za izradu CARNetovih programskih paketa

Grupu za izradu paketa čine stručnjaci na području Unix operacijskih sustava, a organizirana je pod okriljem CARNeta.

Pri grupi za izradu CARNetovih programskih paketa aktivni su sljedeći održavatelji:

Održavatelj E-mail
Dragan Došen ddosen (at) nano.vef.hr
Dinko Korunić dinko.korunic (at) carnet.hr
Ljubomir Hrboka ljubomir.hrboka (at) carnet.hr
Ivan 'ico' Rako ivan.rako (at) carnet.hr
Saša Čavara sasa.cavara (at) carnet.hr
Valentin Vidić valentin.vidic (at) carnet.hr
Željko Boroš zeljko.boros (at) carnet.hr

Sljedeće osobe su u prošlosti bile aktivne pri grupi za izradu CARNetovih programskih paketa:

Održavatelj E-mail
Albert Novak anovak (at) pu.carnet.hr
Aleksandar Milivojević alex (at) srce.hr
Alen Mužinić zveki (at) srce.hr
Boris Spremo boris.spremo (at) fer.hr
Božo Juretić bjuretic (at) srce.hr
Branko Radojević branko (at) vdu.hr
Damir Džeko damir.dzeko (at) carnet.hr
Dijana Habjan dhabjan (at) srce.hr
Dobriša Dobrenić dobrisa (at) srce.hr
Dražen Kačar dave (at) srce.hr
Dubravko Balić dbalic (at) fesb.hr
Dubravko Penezić dpenezic (at) srce.hr
Hrvoje Dogan hdogan (at) carnet.hr
Hrvoje Nikšić hniksic (at) jagor.srce.hr
Iva Čabrić ivac (at) fly.srk.fer.hr
Ivan Popovski pope (at) srce.hr
Josip Rodin josip.rodin (at) carnet.hr
Ivica Matotek ivica (at) os.carnet.hr
Krešimir Kukulj madmax (at) srce.hr
Krešimir Petrić kreso (at) mathos.hr
Miroslav Katić kmirok (at) pedos.hr
Miroslav Zagorac zaga (at) fly.cc.fer.hr
Nikola Pavković nix (at) irb.hr
Siniša Mikor mikie (at) malik.srce.hr
Zdenko Škiljan zskiljan (at) srce.hr
Zoran Dželajlija zoran.dzelajlija (at) carnet.hr

 


 
podrska@raspored-sati.hr jpetric@raspored-sati.hr petra.bradara@raspored-sati.hr webmaster@raspored-sati.hr pbenko@raspored-sati.hr gmarks@raspored-sati.hr admin@donja-dubrava.hr filip.lesic@donja-dubrava.hr jkovicic@donja-dubrava.hr racunovodstvo@donja-dubrava.hr benkovic@donja-dubrava.hr anamarija.peric@donja-dubrava.hr markovic@donja-dubrava.hr hrvoje@donja-dubrava.hr marijana@marijana-tkalec1.from.hr marijana.tkalec@marijana-tkalec1.from.hr mt@marijana-tkalec1.from.hr info@shire.zemris.fer.hr admin@shire.zemris.fer.hr info@laold.internetsegura.pt admin@laold.internetsegura.pt http://marijana-tkalec1.from.hr http://web.marijana-tkalec1.from.hr http://www.marijana-tkalec1.from.hr http://shire.zemris.fer.hr http://laold.internetsegura.pt
preskoči na navigaciju