preskoči na sadržaj
.
| Zadnja izmjena 15. 12. 2014. u 10:51 sati |

Popis škola u e-Dnevniku

XV. gimnazija, Zagreb
Gimnazija Požega, Požega
Medicinska škola Ante Kuzmanića, Zadar
Športska gimnazija, Zagreb
Gimnazija Velika Gorica, Velika Gorica
Gimnazija Bernardina Frankopana Ogulin, Ogulin
Osnovna škola Vidikovac Pula, Pula
Gospodarska škola Varaždin, Varaždin
Elektrostrojarska škola, Varaždin
Osnovna škola Kamešnica, Otok
Srednja škola Dugo Selo, Dugo Selo
Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin
II. gimnazija, Zagreb
Tehnička škola Sisak, Sisak
Osnovna škola Veruda Pula, Pula
Prva gimnazija Varaždin, Varaždin
Srednja škola Ivanec, Ivanec
Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti, Maruševec
Srednja škola Arboretum Opeka, Marčan
Srednja škola Dental centar Marušić, Split
Gimnazija Antuna Vrančića, Šibenik
Druga gimnazija Varaždin, Varaždin
Ekonomska škola Mije Mirkovića, Rijeka
Glazbena škola u Varaždinu, Varaždin
Klasična gimnazija Ivana Pavla II, Zadar
X. gimnazija Ivan Supek, Zagreb
Medicinska škola Varaždin, Varaždin
Osnovna škola Horvati, Zagreb
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola, Varaždin
Srednja strukovna škola, Varaždin
Strojarska i prometna škola, Varaždin
Elektrotehnička škola, Zagreb
Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića, Zagreb
Ekonomska škola, Požega
Srednja škola Petrinja, Petrinja
Osnovna škola Ludina, Velika Ludina
Osnovna škola Višnjevac, Višnjevac
Osnovna škola Franje Serta, Bednja
Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću, Zabok
Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci,
Elektroindustrijska i obrtnička škola, Rijeka
Osnovna škola Draganići, Draganići
Osnovna škola Vinica, Vinica
Osnovna škola Bisag, Bisag
Osnovna škola Donji Kraljevec, Donji Kraljevec
Osnovna škola Maria Martinolića, Mali Lošinj
Osnovna škola Svibovec, Varaždinske Toplice
Osnovna škola Novi Marof, Novi Marof
Osnovna škola Tužno, Radovan
Osnovna škola Đuro Ester, Koprivnica
Osnovna škola Gornja Vežica, Rijeka
Osnovna škola Sračinec, Sračinec
XIII. gimnazija, Zagreb
Trgovačka škola, Zagreb
Osnovna škola Dragalić, Dragalić
Srednja škola Tina Ujevića, Kutina
Osnovna škola Lučko, Lučko
Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice
Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok
Osnovna škola Barilović, Barilović
Privatna gimnazija i ekonomsko-informatička škola Futura, Zagreb
Škola likovnih umjetnosti, Split
Gimnazija Franje Petrića, Zadar
Osnovna škola Mejaši, Split
III. gimnazija, Zagreb
Osnovna škola Ludbreg, Ludbreg
IV. Osnovna škola, Varaždin
Osnovna škola Matija Antun Relković, Davor
Željeznička tehnička škola, Moravice
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk
Osnovna škola Metel Ožegović, Radovan
Tehnička škola Ruđera Boškovića, Zagreb
Osnovna škola Matije Gupca, Zagreb
Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb
Srednja škola Brač, Supetar
Osnovna škola Hreljin, Hreljin
Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Osnovna škola Jabukovac, Zagreb
Osnovna škola Gradište, Gradište
Osnovna škola Vrbani, Zagreb
Komercijalna i trgovačka škola, Bjelovar
Ugostiteljska škola, Opatija
Osnovna škola Strožanac, Podstrana
Industrijsko-obrtnička škola, Nova Gradiška
Srednja strukovna škola, Vinkovci
Osnovna škola Šećerana, Beli Manastir
Osnovna škola Ivana Cankara, Zagreb
Srednja škola Vrbovec, Vrbovec
Osnovna škola Šemovec, Šemovec
Osnovna škola Vladimir Nazor, Sveti Ilija
Osnovna škola Lijepa Naša Tuhelj, Tuhelj
Strojarska tehnička škola, Osijek
Obrtnička i tehnička škola, Ogulin
Srednja škola Čazma, Čazma
Srednja strukovna škola, Makarska
Osnovna škola Vladimira Nazora, Vrsar
Strukovna škola Đurđevac, Đurđevac
Srednja škola, Biograd na Moru
Osnovna škola Antun Gustav Matoš, Vinkovci
Turistička i ugostiteljska škola, Dubrovnik
Osnovna škola Petrijanec, Petrijanec
Osnovna škola Matija Antun Reljković, Cerna
Medicinska škola, Dubrovnik
Osnovna škola Vazmoslav Gržalja, Buzet
Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića s pravom javnosti, Dubrovnik
Osnovna škola Krune Krstića, Zadar
Elektrotehnička i ekonomska škola, Nova Gradiška
VI. osnovna škola, Varaždin
Osnovna škola Marije Jurić Zagorke, Zagreb
Srednja škola Vela Luka, Vela Luka
Geodetska tehnička škola, Zagreb
Osnovna škola Podrute, Novi Marof
Osnovna škola Beletinec, Sveti Ilija
Osnovna škola Kneginec Gornji, Gornji Kneginec
Osnovna škola Meje, Split
Osnovna škola Sveti Đurđ, Sveti Đurđ
Osnovna škola Kozala, Rijeka
Osnovna škola Pantovčak, Zagreb
Osnovna škola Petra Kanavelića, Korčula
Osnovna škola Andrije Kačića Miošića, Donja Voća
Osnovna škola dr. Jure Turića, Gospić
Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Klenovnik
Osnovna škola Vladimir Nazor, Čepin
Tehnička škola Karlovac, Karlovac
V. osnovna škola, Varaždin
I. Osnovna škola, Varaždin
III. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN, Varaždin
Osnovna škola Ernestinovo, Ernestinovo
Prirodoslovna tehnička škola, Split
II. Osnovna škola, Varaždin
VII. osnovna škola, Varaždin
Tehnička škola, Čakovec
Privatna varaždinska gimnazija s pravom javnosti, Varaždin
Osnovna škola Cestica, Cestica
Osnovna škola Ljubešćica, Ljubešćica
Osnovna škola Vidovec, Vidovec
III. gimnazija, Split
Osnovna škola Samobor, Samobor
Osnovna škola Ivan Lacković Croata, Kalinovac
Osnovna škola Siniše Glavaševića, Vukovar
Osnovna škola Veliki Bukovec, Mali Bukovec
Osnovna škola Trnovec, Trnovec
Osnovna škola Breznički Hum, Breznički Hum
Osnovna škola Martijanec, Martijanec
Osnovna škola Đure Prejca, Desinić
Osnovna škola Gustav Krklec, Maruševec
Osnovna škola Pavao Belas, Brdovec
Privatna jezična gimnazija - Pitagora, Split
Osnovna škola Vežica, Rijeka
Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov", Opatija
Osnovna škola Izidora Poljaka Višnjica, Donja Višnjica
Osnovna škola Molve, Molve
Osnovna škola Skrad, Skrad
Osnovna škola Ante Starčevića, Lepoglava
Osnovna škola braće Radić, Botinec
Osnovna škola Dolac, Rijeka
Osnovna škola Ivana Rangera, Kamenica
Obrtna tehnička škola, Split
Osnovna škola Ante Starčevića, Rešetari
Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva, Đurđevac
Srpska Pravoslavna opća gimnazija "Kantakuzina-Katarina Branković" ustanova s pravom javnosti, Zagreb
III. osnovna škola, Čakovec
Osnovna škola "Ivan Meštrović", Drenovci
Trgovačko-ugostiteljska škola, Karlovac
Osnovna škola Orebić, Orebić
Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić", Gunja
Osnovna škola "Petar Zrinski", Jalžabet
Osnovna škola Visoko, Visoko
Osnovna škola Blato, Blato
Osnovna škola Cavtat, Cavtat
LINIGRA - Privatna škola s pravom javnosti, Zagreb
Osnovna škola Žakanje, Žakanje
Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića, Senj
Osnovna škola Josipdol, Josipdol
Osnovna škola Brodarica, Šibenik
Osnovna škola "Manuš, Split
Obrtnička škola, Bjelovar
Osnovna škola "Ljubo Babić", Jastrebarsko
Osnovna škola Nikole Tesle, Mirkovci
Osnovna škola Rude, Samobor
Osnovna škola "dr. Franjo Tuđman", Šarengrad
Osnovna škola Generalski Stol, Generalski Stol
Osnovna škola Bogumila Tonija, Samobor
Osnovna škola Zapruđe, Zagreb
Privatna gimnazija i ekonomska škola Katarina Zrinski, Zagreb
Osnovna škola Kman Kocunar, Split
Osnovna škola "Pehlin", Rijeka
Osnovna škola Konjščina, Konjščina
Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku, Split
Obrtnička i industrijska graditeljska škola Zagreb, Zagreb
Prva privatna gimnazija s pravom javnosti Varaždin, Varaždin
Gimnazija Vukovar, Vukovar
Osnovna škola Kralja Tomislava Našice, Našice
Osnovna škola Stari Jankovci, Stari Jankovci
Gimnazija Bjelovar, Bjelovar
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci, Vinkovci
Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici, Virovitica
Osnovna škola "Matija Gubec" Jarmina, Jarmina
Srednja škola Čakovec, Čakovec
Tehnička škola Požega, Požega
Osnovna škola "August Cesarec" Ivankovo, Ivankovo
Osnovna škola "Ivan Benković" , Dugo Selo, Dugo Selo
Srednja škola Ilok, Ilok
Osnovna škola "Stjepan Radić" Božjakovina, Dugo Selo
Gospodarska škola Čakovec, Čakovec
Gimnazija A. G. Matoša Đakovo, Đakovo
Gospodarska škola Buje, Buje (Buie)
Srednja škola Dalj, Dalj
Druga srednja skola Beli Manastir, Beli Manastir
Ekonomsko-turistička škola Karlovac, Karlovac
Osnovna škola Mate Lovraka Županja, Županja
Osnovna škola "Braća Radić" Koprivnica, Koprivnica
Osnovna škola Matije Gupca, Gornja Stubica, Stubica
Osnovna škola Garešnica, Garešnica
Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo, Viškovo
III. gimnazija Osijek, Osijek
Škola za cestovni promet, Zagreb
Nadbiskupska klasična gimnazija s pravom javnosti u Zagrebu, Zagreb
Osnovna škola Ferdinandovac, Ferdinandovac
Ekonomska škola Vukovar, Vukovar
Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje, Grubišno Polje
Osnovna škola Ivanke Trohar Fužine, Fužine
Osnovna škola "Ivan Kozarac" Nijemci, Nijemci
Osnovna škola Ivana Mažuranića Vinkovci, Vinkovci
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo, Staro Petrovo Selo
Osnovna škola Špansko Oranice, Oranice
Hotelijersko-turistička škola, Opatija
Osnovna škola Ane Katarine Zrinski Retkovci, Retkovci
Gimnazija Tituša Brezovačkog, Brezovačkog
Prva srednja škola Beli Manastir, Beli Manastir
Osnovna škola Vladimira Nazora Vinkovci, Vinkovci
Elektrotehnička i prometna škola Osijek, Osijek
Tehnička škola Nikole Tesle, Vukovar
Strukovna škola Sisak, Sisak
Osnovna škola Mahično, Mahično
Osnovna škola Josipa Matoša Vukovar, Vukovar
Osnovna škola Mitnica, Vukovar
Osnovna škola Mate Lovraka Vladislavci, Vladislavci
Katolička gimnazija s pravom javnosti, Požega
Osnovna škola Julija Benešića Ilok, Ilok
Prva privatna gimnazija Zagreb, Zagreb
Osnovna škola "Župa Dubrovačka" Mlini, Mlini
Srednja škola Delnice, Delnice
Osnovna škola Viktor Car Emin, Donji Andrijevci
Osnovna škola "Mato Lovrak" Nova Gradiška, Nova Gradiška
Osnovna škola Grabrik Karlovac, Karlovac
Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina Velika Gorica, Velika Gorica
Osnovna škola "Ivan Filipović" Račinovci, Račinovci
Srednja strukovna škola Samobor, Samobor
Osnovna glazbena škola Pakrac, Pakrac
Osnovna škola Antuna Bauera, Vukovar
Osnovna škola Sesvete, Sesvete
Osnovna škola "Antunovac", Antunovac
Gimnazija Županja, Županja
Osnovna škola Kupljenovo, Kupljenovo
I. gimnazija Split, Split
Osnovna škola Josip Kozarac Soljani, Soljani
Srednja škola Krapina, Krapina
Srednja škola Pregrada, Pregrada
Tehnička škola Županja, Županja
Osnovna škola Luka, Luka
Osnovna škola Lipovac, Lipovac
Osnovna škola "Ivana Brlić Mažuranić" Rokovci-Andrijaševci, Andrijaševci
Glazbena škola Alberta Štrige Križevci, Križevci
Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice, Našice
Pomorska škola Zadar, Zadar
Osnovna škola Tordinci, Tordinci
Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin, Ogulin
Osnovna škola Milana Langa Bregana, Bregana
Osnovna škola Suhopolje, Suhopolje
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec, Čakovec
Osnovna škola Stjepana Radića Brestovec Orehovečki, Brestovec Orehovički
Osnovna škola "Davorin Trstenjak" Podgajci Posavski, Posavski Podgajci
Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik, Dubrovnik
I. osnovna škola Čakovec, Čakovec
Medicinska i kemijska škola Šibenik, Šibenik
Osnovna škola "Turnić" Rijeka, Rijeka
Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar, Zadar
Osnovna škola Eugena Kvaternika Rakovica, Rakovica
Obrtničko-industrijska škola Županja, Županja
Srednja škola Valpovo, Valpovo
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Delnice, Delnice
Osnovna škola Strahoninec, Čakovec
Osnovna škola Gola, Gola
Osnovna škola Gornje Vrapče Zagreb, Zagreb
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Gora, Petrinja
Osnovna škola Mare Švel-Gamiršek Vrbanja, Vrbanja
Centar za odgoj i obrazovanje "Vinko Bek", Zagreb
Osnovna škola Vođinci, Vođinci
Osnovna škola Zrinskih Nuštar, Nuštar
Osnovna škola Trilj, Trilj
Tehnička škola Šibenik, Šibenik
Osnovna škola Kuršanec Čakovec, Čakovec
Srednja škola Slunj, Slunj
Tehnička škola Kutina, Kutina
Škola za modu i dizajn, Zagreb
Obrtnička škola Split, Split
Osnovna škola "Brajda" Rijeka, Rijeka
Osnovna škola prof. Franje Viktora Šignjara Virje, Virje
Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju Rijeka, Rijeka
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića, Ploče
Srednja škola Koprivnica, Koprivnica
Gimnazija Nova Gradiška, Nova Gradiška
Osnovna škola Mate Balote, Buje
IV. gimnazija Marko Marulić Split, Split
Drvodjelska tehnička škola Vinkovci, Vinkovci
Osnovna škola Blage Zadre Vukovar, Vukovar
I. osnovna škola Bjelovar, Bjelovar
Obrtnička škola za osobne usluge Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Stjepana Antolovića Privlaka, Privlaka
Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Senj, Senj
Srednja škola Ludbreg, Ludbreg
Osnovna škola Augusta Cesarca Krapina, Krapina
Osnovna škola Čakovci, Čakovci
Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod, Slavonski Brod
Osnovna škola Ilača - Banovci, Ilača
Srednja škola Blato, Blato
Osnovna škola Sveta Klara, Zagreb
Poljoprivredno šumarska škola Vinkovci, Vinkovci
Osnovna škola "Žrnovnica", Žrnovnica
Osnovna škola "Fran Krsto Frankopan" Krk, Krk
Osnovna škola Jakovlje, Jakovlje
Gimnazija "Fran Galović", Koprivnica
Osnovna škola Ston, Ston
Osnovna škola Zrinskih i Frankopana Otočac, Otočac
Osnovna škola Podturen, Podturen
Osnovna škola Frana Krste Frankopana Brod na Kupi, Brod na Kupi
Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja, Rasinja
Osnovna škola "Srdoči" Rijeka, Rijeka
Katolička osnovna škola u Požegi, Požega
Pazinski kolegij, Pazin
Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci, Vinkovci
Osnovna škola Lovas, Lovas
Osnovna škola "Vladimir Nazor" Komletinci, Komletinci
Osnovna škola "Mljet" Babino Polje, Babino Polje
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci, Vinkovci
Osnovna škola Stjepana Cvrkovića Stari Mikanovci, Stari Mikanovci
Osnovna škola Donja Dubrava, Donja Dubrava
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Velika, Velika
Građevinska tehnička škola Rijeka, Rijeka
Islamska gimnazija dr. Ahmeda Smajlovića, Zagreb
Osnovna škola "Mijat Stojanović" Babina Greda, Babina Greda
Osnovna škola Đure Deželića Ivanić Grad, Ivanić Grad
Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina, Slatina
Osnovna škola Orehovica, Orehovica
Osnovna škola Gruda, Gruda
Osnovna škola Ivana Kozarca Županja, Županja
Zdravstvena škola Split, Split
Osnovna škola Dubovac Karlovac, Karlovac
Osnovna škola Donja Stubica, Donja Stubica
Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci, Vinkovci
Prva riječka hrvatska gimnazija, Rijeka
Osnovna škola Franje Krežme Osijek, Osijek
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo, Rijeka
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića Vukovar, Vukovar
Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik, Tovarnik
Osnovna škola Ivanovec, Čakovec
Osnovna škola Šćitarjevo, Velika Gorica
Osnovna škola Ljudevita Gaja Zaprešić, Zaprešić
Osnovna škola Josipa Lovretića, Otok
Osnovna škola Slakovci, Slakovci
Osnovna škola Novigrad, Novigrad
Osnovna škola Lovre pl. Matačića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Zvonka Cara Crikvenica, Crikvenica
Osnovna škola Privlaka, Privlaka
V. gimnazija "Vladimir Nazor" Split, Split
Osnovna škola Nedelišće, Nedelišće
Osnovna škola Rapska, Zagreb
Osnovna škola "Otrići - Dubrave" Otrić - Seoci, Otrić Seoci
Osnovna škola Draškovec, Draškovec
Osnovna škola Tučepi, Tučepi
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Štitar, Štitar
Tehnička škola Bjelovar, Bjelovar
II. osnovna škola Čakovec, Čakovec
Osnovna škola "Milan Brozović" Kastav, Kastav
Osnovna škola "Antun Nemčić Gostovinski" Koprivnica, Koprivnica
Srednja škola Plitvička Jezera, Korenica
Osnovna škola Augusta Harambašića Zagreb, Zagreb
Osnovna škola Josipa Broza, Kumrovec
Osnovna škola "Prof. Blaž Mađer", Novigrad Podravski

Kontakti za usluge
 
Kontakt za e-Dnevnik
 
+385 1 6661 500
ili kontaktirajte online
 
Slične usluge
 
 
 
 
podrska@raspored-sati.hr jpetric@raspored-sati.hr petra.bradara@raspored-sati.hr webmaster@raspored-sati.hr pbenko@raspored-sati.hr gmarks@raspored-sati.hr admin@donja-dubrava.hr filip.lesic@donja-dubrava.hr jkovicic@donja-dubrava.hr racunovodstvo@donja-dubrava.hr benkovic@donja-dubrava.hr anamarija.peric@donja-dubrava.hr markovic@donja-dubrava.hr hrvoje@donja-dubrava.hr marijana@marijana-tkalec1.from.hr marijana.tkalec@marijana-tkalec1.from.hr mt@marijana-tkalec1.from.hr http://marijana-tkalec1.from.hr http://web.marijana-tkalec1.from.hr http://www.marijana-tkalec1.from.hr
preskoči na navigaciju