preskoči na sadržaj
preskoči na sadržaj
Preskoči video
.
| Zadnja izmjena 19. 12. 2016. u 11:04 sati |

Popis škola koje sudjeluju u pilot projektu

20 škola za prvu fazu pilot projekta

  1. Osnovna škola Vijenac, Osijek
  2. Osnovna škola Klana, Klana
  3. Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, Vukovar
  4. Osnovna škola Sveti Križ Začretje, Sveti Križ Začretje
  5. Osnovna škola Zvonimira Franka, Kutina
  6. Osnovna škola Ivana Perkovca, Šenkovec
  7. Osnovna škola Čazma, Čazma
  8. Osnovna škola Eugena Kumičića, Slatina
  9. Osnovna škola Domovinske zahvalnosti Knin, Knin
  10. Osnovna škola "Vladimir Nazor" Križevci, Križevci
  11. Osnovna škola Šijana, Pula
  12. I. Osnovna škola  Čakovec, Čakovec
  13. Osnovna škola Izidora Kršnjavoga, Zagreb
  14. Gimnazija Gospić, Gospić
  15. Srednja škola Vela Luka, Vela Luka
  16. Gimnazija Bernardina Frankopana, Ogulin
  17. Pomorska škola Zadar, Zadar
  18. Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod
  19. Prva gimnazija Varaždin, Varaždin
  20. Zdravstvena škola, Split

Sve odabrane škole za tri godine pilot projekta

  1. Osnovna škola Vladimir Nazor, Adžamovci
  2. Osnovna škola Dr. Stjepan Ilijašević, Oriovac
  3. Osnovna škola Josipa Kozarca, Semeljci
  4. Osnovna škola Slavka Kolara, Hercegovac
  5. Osnovna škola Vladimira Nazora, Nova Bukovica
  6. Osnovna škola Vladimir Nazor, Trenkovo
  7. Osnovna škola Ludina, Velika Ludina
  8. Osnovna škola Ante Starčevića, Rešetari
  9. Osnovna škola Viktora Kovačića, Hum na Sutli
  10. Osnovna škola pri specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice, Krapinske Toplice
  11. Osnovna škola Perušić, Perušić
  12. Osnovna škola Mače, Mače
  13. Osnovna škola "Prof.Blaž Mađer", Novigrad Podravski, Novigrad Podravski
  14. Osnovna škola Sokolovac, Sokolovac
  15. Osnovna škola Stjepana Radića Brestovec Orehovički, Bedekovčina
  16. Osnovna škola Milana Begovića, Vrlika
  17. Osnovna škola Rečica, Karlovac
  18. Osnovna škola Komiža, Komiža
  19. Osnovna škola Visoko, Visoko
  20. Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića, Podgora
  21. Osnovna škola Jurja Dalmatinca Pag, Pag
  22. Osnovna škola Starigrad, Starigrad
  23. Osnovna škola Vijenac, Osijek
  24. Osnovna škola Ivanovec, Ivanovec
  25. Osnovna škola Novigrad, Novigrad
  26. Osnovna škola Klana, Klana
  27. Osnovna škola Dragutina Kušlana, Zagreb
  28. Osnovna škola Jože Šurana Višnjan, Višnjan
  29. Osnovna škola Vladimira Nazora, Vrsar
  30. Osnovna škola Vugrovec-Kašina, Kašina
  31. Osnovna škola Stjepana Antolovića, Privlaka
  32. Osnovna škola Mate Lovraka Petrinja, Petrinja
  33. Osnovna škola Suhopolje, Suhopolje
  34. Osnovna škola Vilima Korajca, Kaptol
  35. Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, Vukovar
  36. Osnovna škola Mijat Stojanović, Babina Greda
  37. Osnovna škola Marija Bistrica, Marija Bistrica
  38. Osnovna škola Sveti Križ Začretje, Sveti Križ Začretje
  39. Osnovna škola Viktorovac, Sisak
  40. Osnovna škola Zvonimira Frank, Kutina
  41. Osnovna škola Mate Lovraka, Kutina
  42. Osnovna škola Gustav Krklec Maruševec, Maruševec
  43. Osnovna škola Martijanec, Martijanec
  44. II. Osnovna  škola  Bjelovar, Bjelovar
  45. Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica, Crikvenica
  46. Osnovna škola Stoja, Pula
  47. Osnovna škola Ivana Perkovca, Šenkovec
  48. Osnovna škola Jurja Šižgorića, Šibenik
  49. V. Osnovna škola Varaždin, Varaždin
  50. Osnovna škola Franje Krežme, Osijek
  51. Osnovna škola Vežica, Rijeka
  52. Osnovna škola Blato, Blato
  53. Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab, Rab
  54. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog, Zagreb
  55. Osnovna škola Zapruđe, Zagreb
  56. Osnovna škola Viktora Cara Emina, Lovran
  57. Osnovna škola Cvjetno naselje, Zagreb
  58. Osnovna škola Otok, Zagreb
  59. Osnovna škola Lovre Pl. Matačića, Zagreb
  60. Osnovna škola Ljudevita Gaja Nova Gradiška, Nova Gradiška
  61. Osnovna škola Čazma, Čazma
  62. Osnovna škola Josipa Antuna Ćolnića, Đakovo
  63. Osnovna škola Eugena Kumičića, Slatina
  64. Osnovna škola Dore Pejačević Našice, Našice
  65. Osnovna škola Vladimir Nazor, Čepin
  66. Osnovna škola Poreč, Poreč
  67. Osnovna škola Zrinskih i Frankopana, Otočac
  68. Osnovna škola Nedelišće, Nedelišće
  69. Osnovna škola Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin, Ogulin
  70. Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica, Virovitica
  71. Osnovna škola Ludbreg, Ludbreg
  72. Osnovna škola Domovinske zahvalnosti, Knin
  73. Osnovna škola Ivana Lovrića, Sinj
  74. Osnovna škola Petrijanec, Petrijanec
  75. Osnovna škola "Vladimir Nazor" Križevci, Križevci
  76. I.  Osnovna  škola  Vrbovec, Vrbovec
  77. III. Osnovna  škola  Bjelovar, Bjelovar
  78. Osnovna škola Mladost, Osijek
  79. Osnovna škola Vukovina, Vukovina
  80. Osnovna škola Tenja, Tenja
  81. Osnovna škola Kuršanec, Kuršanec
  82. Osnovna škola "Đuro Ester", Koprivnica
  83. Osnovna škola Šijana Pula, Pula
  84. Osnovna škola Manuš, Split
  85. Osnovna škola Pehlin, Rijeka
  86. I. Osnovna  škola  Čakovec, Čakovec
  87. II. Osnovna  škola  Varaždin, Varaždin
  88. Osnovna škola Vidikovac, Pula
  89. Osnovna škola Gornja Vežica, Rijeka
  90. Osnovna škola Grigora Viteza, Zagreb
  91. Osnovna škola Vladimira Nazora, Zagreb
  92. Osnovna škola Frana Galovića, Zagreb
  93. Osnovna škola Dr. Ante Starčevića, Zagreb
  94. Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića, Zagreb
  95. Osnovna škola Antuna Mihanovića, Zagreb
  96. Osnovna škola Bukovac, Zagreb
  97. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša, Zagreb
  98. Osnovna škola Ivana Gundulića, Dubrovnik
  99. Osnovna škola Izidora Kršnjavoga, Zagreb
  100. Osnovna škola Ive Andrića, Zagreb
  101. Osnovna škola Novo Čiče, Novo Čiče
  102. Srednja škola Čazma, Čazma
  103. Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje, Grubišno Polje
  104. Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci, Križevci
  105. Gimnazija Gospić, Gospić
  106. Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac, Đurđevac
  107. Gimnazija Dinka Šimunovića u Sinju, Sinj
  108. Srednja škola Antun Matijašević – Karamaneo, Vis
  109. Srednja škola Brač, Supetar
  110. Klesarska škola Pučišća, Pučišća
  111. Srednja škola Vela Luka, Vela Luka
  112. Medicinska škola Ante Kuzmanića - Zadar, Zadar
  113. Srednja škola Buzet, Buzet
  114. Željeznička tehnička škola Moravice, Moravice
  115. Turističko - ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč, Poreč
  116. Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica
  117. Tehnička škola Sisak, Sisak-Caprag
  118. Gimnazija A.G.Matoša, Đakovo
  119. Srednja škola Oroslavje, Oroslavje
  120. Gimnazija Bernardina Frankopana, Ogulin
  121. Medicinska škola Varaždin, Varaždin
  122. Gimnazija Metković, Metković
  123. Srednja škola kneza Branimira Benkovac, Benkovac
  124. Gimnazija Velika Gorica, Velika Gorica
  125. Pomorska škola Zadar, Zadar
  126. Prva riječka hrvatska gimnazija, Rijeka
  127. Industrijska strojarska škola, Zagreb
  128. XII. Gimnazija, Zagreb
  129. Geodetska tehnička škola, Zagreb
  130. Gimnazija Sesvete, Sesvete
  131. Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića, Osijek
  132. Obrtničko - industrijska škola Županja, Županja
  133. Srednja strukovna škola Antuna Horvata, Đakovo
  134. Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice, Našice
  135. Gimnazija Matija Mesić, Slavonski Brod
  136. Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci, Vinkovci
  137. Gimnazija Vukovar, Vukovar
  138. Srednja škola Krapina, Krapina
  139. Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec, Čakovec
  140. Prva gimnazija Varaždin, Varaždin
  141. Strojarska i prometna škola, Varaždin
  142. Obrtna tehnička škola, Split
  143. Gimnazija Antuna Vrančića, Šibenik
  144. Zdravstvena škola, Split
  145. Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad, Ivanić-Grad
  146. Gimnazija Vladimira Nazora, Zadar
  147. I. tehnička škola Tesla, Zagreb
  148. Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb
  149. II. gimnazija, Zagreb
  150. Gimnazija Pula, Pula
  151. XV. gimnazija, Zagreb
 
Projekt je sufinancirala Europska unija iz europskih strukturnih i investicijskih fondova.
 

Europska unija

Projekt je sufinancirala Europska unija iz europskih strukturnih i investicijskih fondova.

Europski strukturni i investicijski fondoviEuropski socijalni fond (ESF)OP Konkurentnost i kohezija 2014.-2020.

 

 
podrska@raspored-sati.hr jpetric@raspored-sati.hr petra.bradara@raspored-sati.hr webmaster@raspored-sati.hr pbenko@raspored-sati.hr gmarks@raspored-sati.hr admin@donja-dubrava.hr filip.lesic@donja-dubrava.hr jkovicic@donja-dubrava.hr racunovodstvo@donja-dubrava.hr benkovic@donja-dubrava.hr anamarija.peric@donja-dubrava.hr markovic@donja-dubrava.hr hrvoje@donja-dubrava.hr marijana@marijana-tkalec1.from.hr marijana.tkalec@marijana-tkalec1.from.hr mt@marijana-tkalec1.from.hr info@shire.zemris.fer.hr admin@shire.zemris.fer.hr info@laold.internetsegura.pt admin@laold.internetsegura.pt http://marijana-tkalec1.from.hr http://web.marijana-tkalec1.from.hr http://www.marijana-tkalec1.from.hr http://shire.zemris.fer.hr http://laold.internetsegura.pt
preskoči na navigaciju