preskoči na sadržaj
preskoči na sadržaj
.
| Zadnja izmjena 11. 3. 2016. u 14:52 sati |

Popis škola koje su ispunile ISE akcijski plan

  1. Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava
  2. Češka osnovna škola J. A. Komenskog Daruvar
  3. Druga gimnazija Varaždin
  4. Druga srednja škola Beli Manastir
  5. Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
  6. Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci
  7. Ekonomska i turistička škola Daruvar
  8. Ekonomska i upravna škola Osijek
  9. Ekonomska škola Imotski
  10. Ekonomska škola Mije Mirkovića Rijeka
  11. Ekonomska škola Pula
  12. Ekonomska škola Vukovar
  13. Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola Samobor
  14. Elektrostrojarska škola, Varaždin
  15. Elektrotehnička i prometna škola Osijek
  16. Gimnazija A.G. Matoša Đakovo
  17. Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
  18. Gimnazija Beli Manastir
  19. Gimnazija Bernardina Frankopana Ogulin
  20. Gimnazija Bjelovar
  21. Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac
  22. Gimnazija Dubrovnik
  23. Gimnazija Eugena Kumičića Opatija
  24. Gimnazija Fran Galović, Koprivnica
  25. Gimnazija Gaudeamus Osijek
  26. Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci
  27. Gimnazija Nova Gradiška
  28. Gimnazija Požega
  29. Gimnazija Sesvete
  30. Gimnazija Velika Gorica
  31. Gimnazija Vukovar
  32. Gospodarska škola Istituto professionale Buje
  33. Gospodarska škola Varaždin
  34. Graditeljska škola Čakovec
  35. Grafička škola u Zagrebu
  36. Hotelijersko Turistička škola u Zagrebu
  37. I. Gimnazija Osijek
  38. I. Osnovna škola Bjelovar
  39. I. Osnovna škola Čakovec
  40. I. Osnovna škola Varaždin
  41. I. Tehnička škola Tesla
  42. II. Gimnazija Osijek
  43. II. Gimnazija Zagreb
  44. II. Osnovna škola Bjelovar
  45. II. Osnovna škola Čakovec
  46. III. Osnovna škola Bjelovar
  47. III. Gimnazija Osijek
  48. III. Gimnazija Zagreb
  49. III. Osnovna škola Varaždin
  50. III. Osnovna škola Čakovec
  51. III. Gimnazija Split
  52. III. Osnovna škola Bjelovar
  53. IV. osnovna škola Varaždin
  54. VI. Osnovna škola Varaždin
  55. Industrijsko - obrtnička škola Pula
  56. Industrijsko - obrtnička škola Sisak
  57. Industrijsko obrtnička škola Slatina
  58. Industrijsko - obrtnička škola Slavonski Brod
  59. IX. gimnazija Zagreb
  60. Katolička osnovna škola Svete Uršule
  61. Komercijalno-trgovačka škola Split
  62. Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar
  63. Medicinska škola Ante Kuzmanića, Zadar
  64. Obrtnička i tehnička škola Ogulin
  65. Obrtnička škola Koprivnica
  66. Osnovna škola 22. lipnja Sisak
  67. Osnovna škola Ante Kovačića Zlatar
  68. Osnovna škola Ante Starčevića Lepoglava
  69. Osnovna škola "Antun Gustav Matoš" Vinkovci
  70. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Zagreb
  71. Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice
  72. Osnovna škola Antuna Kanižlića Požega
  73. Osnovna škola "Antun Klasinc" Lasinja
  74. Osnovna škola "Antun Mihanović" Nova Kapela, Batrina
  75. Osnovna škola Antuna Mihanovića Klanjec
  76. Osnovna škola Antuna Mihanovića Osijek
  77. Osnovna škola Antuna Mihanovića Zagreb
  78. Osnovna škola August Cesarec Ivankovo
  79. Osnovna škola August Šenoa Osijek
  80. Osnovna škola Augusta Harambašića Zagreb
  81. Osnovna škola Augusta Šenoe Zagreb
  82. Osnovna škola bana Josipa Jelačića Zagreb
  83. Osnovna škola Banija
  84. Osnovna škola Bartola Kašića Vinkovci
  85. Osnovna škola Bartula Kašića Zadar
  86. Osnovna škola Bedekovčina
  87. Osnovna škola Bedenica
  88. Osnovna škola Belec
  89. Osnovna škola Belica
  90. Osnovna škola Blage Zadre, Vukovar
  91. Osnovna škola Blato
  92. Osnovna škola "Bogoslav Šulek" Slavonski Brod
  93. Osnovna škola Borovje Zagreb
  94. Osnovna škola "Braća Radić" Martinska Ves
  95. Osnovna škola braće Radić Botinec
  96. Osnovna škola Braće Radića Pakrac
  97. Osnovna škola Brda
  98. Osnovna škola Breznički Hum
  99. Osnovna škola Brodarica
  100. Osnovna škola Budrovci
  101. Osnovna škola "Bukovac" Zagreb
  102. Osnovna škola Centar Pula
  103. Osnovna škola Cetingrad
  104. Osnovna škola Čavle
  105. Osnovna škola Čazma
  106. Osnovna škola Čeminac
  107. Osnovna škola "Dobriša Cesarić" Osijek
  108. Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Podgora
  109. Osnovna škola Donja Dubrava
  110. Osnovna škola Dore Pejačević Našice
  111. Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Lički Osik
  112. Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Knin
  113. Osnovna škola "dr. Franjo Tuđman" Beli Manastir
  114. Osnovna škola dr. Franjo Tuđman Šarengrad
  115. Osnovna škola dr. Jure Turića, Gospić
  116. Osnovna škola "Dr. Stjepan Ilijašević", Oriovac
  117. Osnovna škola Dr. Vinka Žganca Zagreb
  118. Osnovna škola Draganići
  119. Osnovna škola Dragutina Domjanića Sveti Ivan Zelina
  120. Osnovna škola Dragutina Domjanića Zagreb
  121. Osnovna škola Dragutina Tadijanovića Vukovar
  122. Osnovna škola Dubrava
  123. Osnovna škola Dugopolje
  124. Osnovna škola Đure Deželića Ivanić Grad
  125. Osnovna škola Đure Prejca Desinić
  126. Osnovna škola "Đuro Pilar" Slavonski Brod
  127. Osnovna škola Ernestinovo
  128. Osnovna škola "Eugen Kumičić" Rijeka
  129. Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina
  130. Osnovna škola Eugena Kumičića, Velika Gorica
  131. Osnovna škola fra Bernardina Tome Leakovića Bošnjaci
  132. Osnovna škola Frana Galovića Zagreb
  133. Osnovna škola "Fran Koncelak" Drnje
  134. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Zagreb
  135. Osnovna škola Franje Krežme Osijek
  136. Osnovna škola Franje Serta Bednja
  137. Osnovna škola Garešnica
  138. Osnovna škola Gorjani
  139. Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka
  140. Osnovna škola Gornje Vrapče Zagreb
  141. Osnovna škola Grabrik, Karlovac
  142. Osnovna škola "Gračani" Zagreb
  143. Osnovna škola Gradec
  144. Osnovna škola Gradina
  145. Osnovna škola Grgura Karlovčana Đurđevac
  146. Osnovna škola Grigora Viteza Poljana
  147. Osnovna škola Grigora Viteza Zagreb
  148. Osnovna škola Gustava Krkleca Zagreb
  149. Osnovna škola "Gustav Krklec" Maruševec
  150. Osnovna škola Hodošan
  151. Osnovna škola Ivan Lacković Croata Kalinovac
  152. Osnovna škola Ivana Cankara
  153. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu
  154. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
  155. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vinkovci
  156. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko
  157. Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog Ivanec
  158. Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka
  159. Osnovna škola Ivana Mažuranića Zagreb
  160. Osnovna škola "Ivan Mažuranić" Sibinj
  161. Osnovna škola "Ivan Meštrović" Vrpolje
  162. Osnovna škola Ivana Nepomuka Jemeršića Grubišno Polje
  163. Osnovna škola Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin
  164. Osnovna škola Ivane Brlić - Mažuranić Prigorje Brdovečko
  165. Osnovna škola Ivanke Trohar Fužine
  166. Osnovna škola Ivo Kozarčanin Hrvatska Dubica
  167. Osnovna škola Izidora Kršnjavoga Zagreb
  168. Osnovna škola Jagode Truhelke Osijek
  169. Osnovna škola Jagodnjak
  170. Osnovna škola Jakovlje
  171. Osnovna škola Janka Leskovara Pregrada
  172. Osnovna škola "Josipdol"
  173. Osnovna škola Josipovac
  174. Osnovna škola "Josip Kozarac" Josipovac
  175. Osnovna škola Josipa Zorića Dugo Selo
  176. Osnovna škola Jurja Barakovića Ražanac
  177. Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj
  178. Osnovna škola Kajzerica, Zagreb
  179. Osnovna škola Kamen - Šine Split
  180. Osnovna škola "Kardinal Alojzije Stepinac" Krašić
  181. Osnovna škola "Klana"
  182. Osnovna škola kneza Branimira, Donji Muć
  183. Osnovna škola Kostrena
  184. Osnovna škola Kozala Rijeka
  185. Osnovna škola kralja Tomislava Zagreb
  186. Osnovna škola Krapinske Toplice
  187. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga Zagreb
  188. Osnovna škola Ladimirevci
  189. Osnovna škola Lipik
  190. Osnovna škola Ljudevita Gaja Osijek
  191. Osnovna škola Ljubo Babić
  192. Osnovna škola Ljudevita Modeca Križevci
  193. Osnovna škola Lovinac
  194. Osnovna škola Lovre pl. Matačića Zagreb
  195. Osnovna škola Lučac, Split
  196. Osnovna škola Ludina
  197. Osnovna škola Mače
  198. Osnovna škola Mahično
  199. Osnovna škola Majstora Radovana, Trogir
  200. Osnovna škola Malešnica
  201. Osnovna škola Manuš - Split
  202. Osnovna škola Marija Martinolića Mali Lošiinj
  203. Osnovna škola Marija Bistrica
  204. Osnovna škola Marije i Line Umag
  205. Osnovna škola Marina Držića Zagreb
  206. Osnovna škola Martijanec
  207. Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica
  208. Osnovna škola Matije Gupca, Zagreb
  209. Osnovna škola Mate Lovraka Kutina
  210. Osnovna škola Mate Lovraka Petrinja
  211. Osnovna škola Mate Lovraka Zagreb
  212. Osnovna škola Mate Lovraka Županja
  213. Osnovna škola "Matija Antun Relković" Davor
  214. Osnovna škola "Mejaši" Split
  215. Osnovna škola "Meje" Split
  216. Osnovna škola "Mijat Stojanović" Babina Greda
  217. Osnovna škola "Milan Brozović" Kastav
  218. Osnovna škola Mitnica
  219. Osnovna škola Mladost Osijek
  220. Osnovna škola Mokošica, Dubrovnik
  221. Osnovna škola Negoslavci
  222. Osnovna škola Netretić
  223. Osnovna škola Nikole Andrića Vukovar
  224. Osnovna škola Nikole Tesle Zagreb
  225. Osnovna škola Nikole Tesle, Mirkovci
  226. Osnovna škola Novska
  227. Osnovna škola Opuzen
  228. Osnovna škola Orehovica
  229. Osnovna škola "Ostrog" Kaštel Lukšić
  230. Osnovna škola "Otrići - Dubrave" Otrić - Seoci
  231. Osnovna škola Pantovčak Zagreb
  232. Osnovna škola Pavao Belas
  233. Osnovna škola Pavleka Miškine Zagreb
  234. Osnovna škola Pehlin Rijeka
  235. Osnovna škola "Petar Zoranić" Nin
  236. Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar
  237. Osnovna škola Petra Krešimira 4, Šibenik
  238. Osnovna škola Petra Preradovića Zadar
  239. Osnovna škola Petra Zrinskog Zagreb
  240. Osnovna škola Petrijanec
  241. Osnovna škola Podmurvice Rijeka
  242. Osnovna škola Popovača
  243. Osnovna škola Prečko
  244. Osnovna škola Pušća
  245. Osnovna škola Rajić
  246. Osnovna škola Ravne Njive, Split
  247. Osnovna škola Retfala Osijek
  248. Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija
  249. Osnovna škola Rugvica, Dugo Selo
  250. Osnovna škola Rudeš
  251. Osnovna škola "San Nicolo" Rijeka
  252. Osnovna škola S.S.Kranjčevića Zagreb
  253. Osnovna škola S.S.Kranjčevića, Senj
  254. Osnovna škola Sesvetska Sela
  255. Osnovna škola Sesvetska Sopnica
  256. Osnovna škola - Scuola elementare "Gelsi" Rijeka - Fiume
  257. Osnovna škola "Split 3"
  258. Osnovna škola Siniše Glavaševića, Vukovar
  259. Osnovna škola Starigrad
  260. Osnovna škola Stjepana Bencekovića Zagreb
  261. Osnovna škola Stjepana Radića Brestovec Orehovički
  262. Osnovna škola Stjepana Radića Metković
  263. Osnovna škola Stobreč
  264. Osnovna škola Strahoninec
  265. Osnovna škola Stubičke Toplice
  266. Osnovna škola Suhopolje
  267. Osnovna škola Sveta Klara
  268. Osnovna škola Sveta Marija
  269. Osnovna škola Sveti Filip i Jakov
  270. Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo
  271. Osnovna škola Svetvinčenat
  272. Osnovna škola Šećerana
  273. Osnovna škola Šime Budinića Zadar
  274. Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje u Zadru
  275. Osnovna škola Tin Ujević Osijek
  276. Osnovna škola Tituša Brezovačkog Zagreb
  277. Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica
  278. Osnovna škola Trilj
  279. Osnovna škola Trnjanska Zagreb
  280. Osnovna škola Trnsko, Zagreb
  281. Osnovna škola "Trstenik" Split
  282. Osnovna škola "Tučepi"
  283. Osnovna škola Turanj Karlovac
  284. Osnovna škola ˝Turnić˝ Rijeka
  285. Osnovna škola Većeslava Holjevca Zagreb
  286. Osnovna škola Veli Vrh Pula
  287. Osnovna škola Velika Mlaka
  288. Osnovna škola Veliki Bukovec
  289. Osnovna škola Veliko Trgovišće
  290. Osnovna škola Vežica Rijeka
  291. Osnovna škola Vidikovac, Pula
  292. Osnovna škola Vijenac Osijek
  293. Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli
  294. Osnovna škola "Viktor Car Emin" Donji Andrijevci
  295. Osnovna škola Vilima Korajca Kaptol
  296. Osnovna škola Višnjevac
  297. Osnovna škola "Vitomir Širola-Pajo" Nedešćina
  298. Osnovna škola Vjekoslav Parać Solin
  299. Osnovna škola Vjenceslava Novaka
  300. Osnovna škola Vladimir Nazor Crikvenica
  301. Osnovna škola Vladimira Nazora Daruvar
  302. Osnovna škola "Vladimir Nazor" Komletinci
  303. Osnovna škola "Vladimir Nazor" Trenkovo
  304. Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina
  305. Osnovna škola Vladimir Nazor Čepin
  306. Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica
  307. Osnovna škola Vladimira Nazora Škabrnje
  308. Osnovna škola Vladimira Nazora Zagreb
  309. Osnovna škola Vođinci
  310. Osnovna škola Voltino
  311. Osnovna škola Vrbani Zagreb
  312. I. osnovna škola Vrbovec
  313. II. osnovna škola Vrbovec
  314. Osnovna škola Vugrovec - Kašina
  315. Osnovna škola Vukovina
  316. Osnovna škola Zapruđe Zagreb
  317. Osnovna škola Zdenka Turkovića Kutjevo
  318. Osnovna škola Zrinskih Nuštar
  319. Osnovna škola Zrinskih i Frankopana Otočac
  320. Osnovna škola Zvonimira Franka Kutina
  321. Osnovna škola Žitnjak Zagreb
  322. Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora SUVAG
  323. Pomorska škola Bakar
  324. Poštanska i komunikacijska škola Zagreb
  325. Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  326. Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
  327. Privatna gimnazija i ekonomsko informatička škola Futura, Zagreb
  328. Prometna škola Rijeka
  329. Prva ekonomska škola Zagreb
  330. Prva katolička osnovna škola u Gradu Zagrebu
  331. Prva gimnazija Varaždin
  332. Prva gimnazija Zagreb
  333. Prva osnova škola Ogulin
  334. Prva osnovna škola Petrinja
  335. Prva Riječka Hrvatska Gimnazija
  336. Srednja strukovna škola Antuna Horvata
  337. Srednja strukovna škola Varaždin
  338. Srednja strukovna škola Vinkovci
  339. Srednja škola Bedekovčina
  340. Srednja škola Bol
  341. Srednja škola Brač (Supetar)
  342. Srednja škola Čazma
  343. Srednja škola Delnice
  344. Srednja škola Duga Resa
  345. Srednja škola Dugo Selo
  346. Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk
  347. Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica
  348. Srednja škola Konjščina
  349. Srednja škola Novska
  350. Srednja škola "Braća Radić" Nehaj
  351. Srednja škola Čakovec
  352. Srednja škola Izidora Kršnjavoga Našice
  353. Srednja škola "Jure Kaštelan" Omiš
  354. Srednja škola Lovre Montija
  355. Srednja škola Mate Blažine Labin
  356. Srednja škola Metković
  357. Srednja škola Otočac
  358. Srednja škola Topusko
  359. Srednja škola Valpovo
  360. Srednja škola Vela Luka
  361. Srednja škola Zlatar
  362. Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
  363. Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka
  364. Srpska pravoslavna opća gimnazija Kantakuzina Katarina Branković Zagreb
  365. Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića Zagreb
  366. Strojarska tehnička škola Osijek
  367. Strukovna škola Đurđevac
  368. Strukovna škola Sisak
  369. Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju
  370. Škola za medicinske sestre Mlinarska
  371. Talijanska srednja škola Dante Alighieri Pula - Scuola Media Superiore Italiana Dante Alighieri Pola
  372. Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana di Rovigno
  373. Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana "Leonardo da Vinci" Buje - Buie
  374. Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek
  375. Tehnička škola Čakovec
  376. Tehnička škola Daruvar
  377. Tehnička škola Karlovac
  378. Tehnička škola Požega
  379. Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci
  380. Tehnička škola Ruđera Boškovića Zagreb
  381. Tehnička škola Slavonski Brod
  382. Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju Rijeka
  383. Tehnička škola Županja
  384. Trgovačka i komercijalna škola "Davor Milas"
  385. V. Gimnazija Zagreb
  386. VII. Gimnazija Zagreb
  387. XV. gimnazija Zagreb
  388. Ugostiteljska škola Opatija
  389. Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci
  390. Zdravstvena škola Split
  391. Željeznička tehnička škola - Moravice

Međunarodne škole i akademska zajednica

  1. Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola iz Nikšića, Crna Gora
  2. Šumarski fakultet sveučilišta u Zagrebu
  3. Veleučilište u Požegi

 


Inspiring Science Education (ISE) je projekt koji se sufinancira iz programa potpore politike za konkurentnost i inovacije u informacijskoj i komunikacijskoj tehnologiji (CIP ICT PSP).

Sadržaj ovih web stranica stajalište je autora. Europska Unija ne odgovara za sadržaj i upotrebu istog.


 
podrska@raspored-sati.hr jpetric@raspored-sati.hr petra.bradara@raspored-sati.hr webmaster@raspored-sati.hr pbenko@raspored-sati.hr gmarks@raspored-sati.hr admin@donja-dubrava.hr filip.lesic@donja-dubrava.hr jkovicic@donja-dubrava.hr racunovodstvo@donja-dubrava.hr benkovic@donja-dubrava.hr anamarija.peric@donja-dubrava.hr markovic@donja-dubrava.hr hrvoje@donja-dubrava.hr marijana@marijana-tkalec1.from.hr marijana.tkalec@marijana-tkalec1.from.hr mt@marijana-tkalec1.from.hr info@shire.zemris.fer.hr admin@shire.zemris.fer.hr info@laold.internetsegura.pt admin@laold.internetsegura.pt http://marijana-tkalec1.from.hr http://web.marijana-tkalec1.from.hr http://www.marijana-tkalec1.from.hr http://shire.zemris.fer.hr http://laold.internetsegura.pt
preskoči na navigaciju