2012-11-05 12:19:00

Proglašeni pobjednici natjecanja 'Skockajte web! 2012'!

Nakon tri tjedna pomnog pregledavanja i uspoređivanja svih prijavljenih školskih webova, Ocjenjivački sud natjecanja 'Skockajte web! 2012' donio je odluku o ovogodišnjim pobjednicima. Izbor nije bio ni jednostavan ni lak jer su mnoge škole ponudile kvalitetne webove s dosta korisnog sadržaja pa se moralo paziti i na objektivnost i na pravednost finalne odluke o najboljima.

Ocjenjivački sud natjecanja, koji je ove godine imao čak 18 članova, i ovoga je puta razmotrio ažurnost, informativnost i vizualnu privlačnost webova, kao i na poštivanje kriterija navedenih na stranici Kriteriji natjecanja te na kraju odabrao najbolje.

Zadovoljstvo nam je objaviti da su ovogodišnji pobjednici:

 

U kategoriji osnovnih škola:

POBJEDNICI

OŠ Svete Ane u Osijeku - http://www.os-svete-ane-os.skole.hr OŠ Matija Antun Reljković, Cerna - http://www.os-mareljkovic-cerna.skole.hr OŠ Supetar - http://www.os-supetar.skole.hr

FINALISTI

OŠ Čazma - http://www.os-cazma.skole.hr OŠ Ivana Mažuranića - http://www.os-imazuranica-zg.skole.hr OŠ Mokošica - http://www.os-mokosica.skole.hr OŠ Monte Zaro, Pula - http://www.os-mzaro-pu.skole.hr OŠ Ravne njive - http://www.os-ravnenjive-st.skole.hr OŠ Šime Budinića - http://www.os-sbudinica-zd.skole.hr OŠ Turnić - http://www.os-turnic-ri.skole.hr

 

U kategoriji srednjih škola:

POBJEDNICI

Srednja škola Marka Marulića Slatina - http://www.ss-mmarulica-slatina.skole.hr Upravna i birotehnička škola - http://www.ss-upravnaibirotehnicka-zg.skole.hr Graditeljska škola Čakovec - http://www.ss-graditeljska-ck.skole.hr

FINALISTI

Gimnazija Velika Gorica - http://www.gimnazija-velika-gorica.skole.hr Gospodarska škola Čakovec - http://www.ss-gospodarska-ck.skole.hr Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti - http://www.gimnazija-framarijanalanosovica-sb.skole.hr Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića - http://www.ss-fraandrijekacicamiosica-ploce.skole.hr Srednja škola Petrinja - http://www.ss-petrinja.skole.hr Srednja škola Stjepana Sulimanca - http://www.ss-stjepana-sulimanca.skole.hr Željeznička tehnička škola Moravice - http://www.ss-zeljeznickatehnicka-moravice.skole.hr

 

U kategoriji Kluba najskockanijih:

POBJEDNIK

OŠ Veliko Trojstvo - http://www.os-veliko-trojstvo.skole.hr

FINALISTI

OŠ Popovac, Popovac - http://www.os-popovac.skole.hr OŠ Slavka Kolara, Hercegovac - http://www.os-skolara-hercegovac.skole.hr

Finalisti su poredani prema abecednom redu a ne prema osvojenom mjestu. Spomenimo i to da je ove godine u natjecanju sudjelovalo 120 škola, od čega 96 osnovnih i 24 srednje. U kategoriji Kluba najskockanijih sudjelovalo je 8 škola čiji su webovi bili među nagrađenima na proteklim CMS natjecanjima. Najskockaniji su, osim zadovoljavanja temeljnih kriterija koje treba imati dobar školski web, imali i posebne zadatke koji su bili vezani uz 2012. godinu - Međunarodnu godinu održive energije za sve.

Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada bit će upriličeni u srijedu, 14. studenog, u 14 sati tijekom svečanosti zatvaranja CARNetove korisničke konferencije CUC koja se održava u Rijeci. I ove je godine prije dodjele nagrada organiziran Susret najskockanijih kao prilika za razmjenu iskustava i ideja vezanih uz kreiranje školskih webova.

Čestitamo svim pobjednicima i radujemo se zajedničkom susretu u Rijeci!


Javni web CARNeta