preskoči na sadržaj
.
CARNet novosti
Preuzmi RSS
| Objavljeno 13. 5. 2011. 14:55 | RSS

Objavljeni pobjednici natjecanja u poznavanju prometnih propisa korištenjem Prometne Učilice

I ove se godine za učenike osnovnih škola održalo natjecanje u poznavanju prometnih propisa putem Prometne Učilice. Natjecanje na kojem su učenici mogli pokazati svoje znanje o sudjelovanju u prometu provodilo se od 1. ožujka do 6. svibnja 2011. unutar Prometne Učilice na adresi  http://ucilica.skole.hr/prometna, internetske aplikacije za učenje i provjeru znanja iz prometnih propisa.

Tijekom natjecanja učenici su mogli pratiti svoj napredak i broj bodova u natjecanju, a na kraju natjecanja organizator je sastavio rang listu s pobjednicima. S obzirom da je 14 učenika od 1. do 4. razreda, te 25 učenika od 5. do 8. razreda imalo jednak (maksimalan) broj bodova, dobitnici nagrada odredili su se ždrijebom pred tročlanom komisijom koju su činili predstavnik MUP-a, CARNeta i Markot.tel-a.

Ždrijebom je određeno da je dobitnik prve nagrade (Bicikl KTM CHICAGO+ kaciga) za uzrast od 1. do 4. razreda

1. Golubičić Davor, 4a, OŠ "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja

Ždrijebom je određeno da su dobitnici nagrada (Bicikl TORPADO STORM + kaciga) predviđenih za učenike od 2.-10. mjesta, za uzrast od 1. do 4. razreda:

2. Nekić Ivan, 3a, Osnovna škola "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja
3. Vinković Matija, 4a, Osnovna škola "Ljudevit Gaj", Lužani
4. Purić Valentin, 4a, Osnovna škola "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja
5. Stjepanović Leo, 4a, Osnovna škola "Ljudevit Gaj", Lužani 
6. Kapac Alen, 2a, Osnovna škola "Vladimir Nazor", Topusko
7. Petrlić Leonard, 4., IV. osnovna škola Bjelovar, Bjelovar
8. Tokić Mateo, 4a, Osnovna škola "Ljudevit Gaj", Lužani
9. Mitrović Gabrijel, 4a, Osnovna škola "Ljudevit Gaj", Lužani
10. Kapac Ivan, 4a, Osnovna škola "Vladimir Nazor", Topusko

Ždrijebom je određeno da će sljedeći učenici iz uzrasta od 1. do 4. razreda dobiti utješne nagrade (poklon Učilice):

11. Zimonja Roko, 4a, Osnovna škola "Vladimir Nazor", Topusko
12. Plemenčić Luka, 4a, Osnovna škola "Vladimir Nazor", Topusko
13. Marosavljević Ana, 4a, Osnovna škola "Ljudevit Gaj", Lužani
14. Radičanin Igor, 4a, Osnovna škola "Vladimir Nazor", Topusko

Ždrijebom je određeno da je dobitnik prve nagrade (Bicikl KTM CHICAGO+ kaciga) za uzrast od 5. do 8. razreda:

1. Filip Zadro, 5a, OŠ "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja

Ždrijebom je određeno da su dobitnici nagrada (Bicikl TORPADO STORM + kaciga) predviđenih za učenike od 2.-10. mjesta, za uzrast od 5. do 8. razreda:

2. Besek Martina ,7b, OŠ "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja
3. Josić Marko, 5a, OŠ "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja 
4. Begić Toni, 5a, OŠ "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja
5. Matanović Toni, 8a, OŠ "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja
6. Đurić Daniel, 5a,  OŠ "Ivana Gorana Kovačića“, Staro Petrovo Selo
7. Purić Stjepan,7a, OŠ "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja
8. Marosavljević Magdalena, 5a, OŠ "Ljudevit Gaj", Lužani
9. Akik Marko, 8a, OŠ "Ljudevit Gaj", Lužani
10. Bušić Ivana, 7b, OŠ "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja 

Ždrijebom je određeno da će sljedeći učenici iz uzrasta od 5. do 8. razreda dobiti utješne nagrade (poklon Učilice):

11. Begić Valentina, 7a, OŠ "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja
12. Brčić Terezija, 5a, OŠ "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja
13. Brigić Marko, 5a, OŠ Tučepi, Tučepi
14. Delić Ella, 8a, OŠ "Ljudevit Gaj", Lužani
15. Kuleš Martina, 7b, OŠ "Ljudevit Gaj", Lužani
16. Leško Morion , 7a,  OŠ „August Cesarec“, Špišić Bukovica
17. Makovec Dorotea , 5a,  OŠ "Ljudevit Gaj", Lužani
18. Marosavljević  Stjepan, 8a, OŠ "Ljudevit Gaj", Lužani
19. Martinović Mislav, 5a, OŠ "Mara Švel-Gamiršek", Vrbanja
20. Mitrović Andrija, 6b, OŠ "Ljudevit Gaj", Lužani
21. Mutavdžić Nikolina, 8a, OŠ "Ljudevit Gaj", Lužani
22. Ratković Filip, 7a, OŠ "Antuna i Ivana Kukuljevića", Varaždinske Toplice
23. Šimunović Mateja, 6a, OŠ "Ivana Gorana Kovačića", Staro Petrovo Selo
24. Vuković Mihaela, 7a, OŠ "Ljudevit Gaj", Lužani 
25. Leo Zdeličan, 7a, OŠ "August Cesarec", Špišić Bukovica

Čestitamo pobjednicima!


 


 
preskoči na navigaciju