preskoči na sadržaj
.
CARNetKontakt
Kontakt i adresar

CARNet sjedište
  • Josipa Marohnića 5 10000 Zagreb
    Sjedište CARNeta nalazi se u Zagrebu.
    tel.: +385 1 6661 616
    e-mail: ured@carnet.hr


» CARNet u Zagrebu
Sjedište CARNeta nalazi se u Zagrebu
gdje djeluje na četiri lokacije.

» CARNet (sjedište)
Josipa Marohnića 5, 10000 Zagreb
tel.: +385 1 6661 616
fax: +385 1 6661 615

Radno vrijeme: 8.30 do 16.30 sati
(ponedjeljak-petak)

» Uprava

Zvonimir Stanić
v.d. ravnatelj CARNeta
e-mail: Zvonimir.Stanic@CARNet.hr
mob: +385 91 1472 682

Andrijana Prskalo Maček
v.d. zamjenica ravnatelja CARNeta
e-mail: Andrijana.Prskalo.Macek@CARNet.hr
mob: +385 91 1450 194

Ivana Golub
v.d. pomoćnica ravnatelja za mrežnu infrastrukturu
e-mail: Ivana.Golub@CARNet.hr
mob: +385 91 1278 561

Barbara Kolarek
v.d. pomoćnica ravnatelja za podršku korisnicima
e-mail: Barbara.Kolarek@CARNet.hr
mob: +385 91 1450 197

Radovan Kovačević
v.d. pomoćnik ravnatelja za opće i financijske poslove
e-mail: Radovan.Kovacevic@CARNet.hr
mob: +385 91 1472 999

Branko Radojević
v.d. pomoćnik ravnatelja za računalno-informacijske sustave i servise
e-mail: Branko.Radojevic@CARNet.hr
mob: +385 91 1281 064

Tomislav Štivojević
v.d. pomoćnik ravnatelja za Nacionalni CERT
e-mail: Tomislav.Stivojevic@CARNet.hr
mob: +385 91 1450 201

Branka Vuk
v.d. pomoćnica ravnatelja za podršku obrazovanju
e-mail: Branka.Vuk@CARNet.hr
mob: +385 91 1480 952
 

 

Kontakt za online upise u srednje škole

CARNetova Podrška obrazovnom sustavu
e-mail: helpdesk@skole.hr
telefon: 01 6661 500, svaki radni dan od 8 do 20 sati

Kod svakog upita obavezno je navesti sljedeće podatke:

  1. Ime i prezime
  2. Korisničku oznaku
  3. Kontakt telefon/mobitel
  4. Detaljan opis problema uz sve informacije koje bi mogle pridonijeti bržem rješavanju upita

Sve informacije vezane uz upise - http://www.upisi.hr

 

podrska@raspored-sati.hr jpetric@raspored-sati.hr petra.bradara@raspored-sati.hr webmaster@raspored-sati.hr pbenko@raspored-sati.hr gmarks@raspored-sati.hr admin@donja-dubrava.hr filip.lesic@donja-dubrava.hr jkovicic@donja-dubrava.hr racunovodstvo@donja-dubrava.hr benkovic@donja-dubrava.hr anamarija.peric@donja-dubrava.hr markovic@donja-dubrava.hr hrvoje@donja-dubrava.hr marijana@marijana-tkalec1.from.hr marijana.tkalec@marijana-tkalec1.from.hr mt@marijana-tkalec1.from.hr info@shire.zemris.fer.hr admin@shire.zemris.fer.hr info@laold.internetsegura.pt admin@laold.internetsegura.pt http://marijana-tkalec1.from.hr http://web.marijana-tkalec1.from.hr http://www.marijana-tkalec1.from.hr http://shire.zemris.fer.hr http://laold.internetsegura.pt
preskoči na navigaciju