preskoči na sadržaj
preskoči na sadržaj
.
| Zadnja izmjena 6. 3. 2017. u 10:33 sati |

Popis škola u ISE projektu

U nastavku vam donosimo popis škola (abecednim redom) koje su ispunile potrebne preduvjete te dobrovoljno sudjelovale u ISE projektu. 

Osnovne škole

  1. Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava
  2. Češka osnovna škola J. A. Komenskog Daruvar
  3. Katolička osnovna škola Svete Uršule
  4. Osnovna škola 22.lipnja Sisak
  5. Osnovna škola Ante Kovačića Zlatar
  6. Osnovna škola Ante Starčevića, Lepoglava
  7. Osnovna škola "Antun Gustav Matoš" Vinkovci
  8. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Zagreb
  9. Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja
  10. Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice
  11. Osnovna škola Antuna Kanižlića Požega
  12. Osnovna škola "Antun Klasinc" Lasinja
  13. Osnovna škola "Antun Mihanović" Nova Kapela, Batrina
  14. Osnovna škola Antuna Mihanovića Klanjec
  15. Osnovna škola Antuna Mihanovića Osijek
  16. Osnovna škola Antuna Mihanovića Zagreb
  17. Osnovna škola "August Cesarec" Ivankovo
  18. Osnovna škola August Šenoa Osijek
  19. Osnovna škola Augusta Harambašića Zagreb
  20. Osnovna škola Augusta Šenoe Zagreb
  21. Osnovna škola bana Josipa Jelačića Zagreb
  22. Osnovna škola Banija
  23. Osnovna škola Barilović
  24. Osnovna škola Bartola Kašića Vinkovci
  25. Osnovna škola Bartula Kašića Zadar
  26. Osnovna škola Belec
  27. Osnovna škola Belica
  28. Osnovna škola Bedekovčina
  29. Osnovna škola Bedenica
  30. Osnovna škola Bilje
  31. I. osnovna škola Bjelovar
  32. II. osnovna škola Bjelovar
  33. III. osnovna škola Bjelovar
  34. Osnovna škola Blage Zadre Vukovar
  35. Osnovna škola Blato
  36. Osnovna škola "Bogoslav Šulek" Slavonski Brod
  37. Osnovna škola Borovje Zagreb
  38. Osnovna škola "Braća Radić" Martinska Ves
  39. Osnovna škola braće Radić Botinec
  40. Osnovna škola braće Radića Pakrac
  41. Osnovna škola Brda
  42. Osnovna škola Breznički Hum
  43. Osnovna škola Brodarica
  44. Osnovna škola Budrovci
  45. Osnovna škola "Bukovac" Zagreb
  46. Osnovna škola Centar Pula
  47. Osnovna škola Cetingrad
  48. I. osnovna škola Čakovec
  49. II. osnovna škola Čakovec
  50. III. osnovna škola Čakovec
  51. Osnovna škola Čavle
  52. Osnovna škola Čazma
  53. Osnovna škola Čeminac
  54. Osnovna škola "Dobriša Cesarić" Osijek
  55. Osnovna škola Dobriše Cesarića Zagreb
  56. Osnovna škola don Lovre Katića
  57. Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića u Podgori
  58. Osnovna škola Donja Dubrava
  59. Osnovna škola Dore Pejačević Našice
  60. Osnovna škola Draganići
  61. Osnovna škola Dragutina Domjanića Sveti Ivan Zelina
  62. Osnovna škola Dragutina Domjanića Zagreb
  63. Osnovna škola Dragutina Tadijanovića Vukovar
  64. Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Lički Osik
  65. Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Knin
  66. Osnovna škola Dr. Franjo Tuđman, Beli Manastir
  67. Osnovna škola Dr. Franjo Tuđman, Šarengrad
  68. Osnovna škola dr. Josipa Pančića Bribir
  69. Osnovna škola dr. Jure Turića, Gospić
  70. Osnovna škola Dr. Stjepan Ilijašević, Oriovac
  71. Osnovna škola Dr. Vinka Žganca Zagreb
  72. Osnovna škola Dubrava
  73. Osnovna škola Dugopolje
  74. Osnovna škola Đure Deželića Ivanić Grad
  75. Osnovna škola Đure Prejca Desinić
  76. Osnovna škola "Đuro Pilar" Slavonski Brod
  77. Osnovna škola Ernestinovo
  78. Osnovna škola "Eugen Kumičić" Rijeka
  79. Osnovna škola Eugena Kumičića, Slatina
  80. Osnovna škola Eugena Kumičića Velika Gorica
  81. Osnovna škola fra Bernardina Tome Leakovića Bošnjaci
  82. Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka
  83. Osnovna škola Frana Galovića Zagreb
  84. Osnovna škola "Fran Koncelak" Drnje
  85. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Zagreb
  86. Osnovna škola Franje Krežme, Osijek
  87. Osnovna škola Franje Serta Bednja
  88. Osnovna škola Garešnica
  89. Osnovna škola Gorjani
  90. Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka
  91. Osnovna škola Gornje Vrapče, Zagreb
  92. Osnovna škola Grabrik, Karlovac
  93. Osnovna škola "Gračani" Zagreb
  94. Osnovna škola Gradec
  95. Osnovna škola Gradina
  96. Osnovna škola Grgura Karlovčana Đurđevac
  97. Osnovna škola Grigora Viteza Poljana
  98. Osnovna škola Grigora Viteza Zagreb
  99. Osnovna škola "Grohote" Grohote
  100. Osnovna škola "Gustav Krklec" Maruševec
  101. Osnovna škola Gustava Krkleca Zagreb
  102. Osnovna škola Hodošan
  103. Osnovna škola Horvati, Zagreb
  104. Osnovna škola Hugo Badalić Slavonski Brod
  105. Osnovna škola Ivana Cankara
  106. Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Đakovo
  107. Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Slavonski Brod
  108. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu
  109. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
  110. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vinkovci
  111. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko
  112. Osnovna škola Ivana Granđe Soblinec
  113. Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog Ivanec
  114. Osnovna škola Ivana Lovrića Sinj
  115. Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka
  116. Osnovna škola Ivan Lacković Croata Kalinovac
  117. Osnovna škola Ivana Mažuranića Zagreb
  118. Osnovna škola "Ivan Mažuranić" Sibinj
  119. Osnovna škola "Ivan Meštrović" Vrpolje
  120. Osnovna škola Ivana Nepomuka Jemeršića Grubišno Polje
  121. Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić, Ogulin
  122. Osnovna škola Ivane Brlić - Mažuranić Prigorje Brdovečko
  123. Osnovna škola Ivanke Trohar Fužine
  124. Osnovna škola Ivo Kozarčanin Hrvatska Dubica
  125. Osnovna škola Izidora Kršnjavoga Zagreb
  126. Osnovna škola Jagode Truhelke Osijek
  127. Osnovna škola Jagodnjak
  128. Osnovna škola Jakovlje
  129. Osnovna škola Janka Leskovara Pregrada
  130. Osnovna škola "Josipdol"
  131. Osnovna škola Josipovac
  132. Osnovna škola "Josip Kozarac" Josipovac
  133. Osnovna škola Josip Pupačić Omiš
  134. Osnovna škola Josipa Antuna Ćolnića Đakovo
  135. Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera Zagreb
  136. Osnovna škola Josipa Zorića Dugo Selo
  137. Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb
  138. Osnovna škola Jurja Barakovića Ražanac
  139. Osnovna škola Jurja Dobrile, Rovinj
  140. Osnovna škola Kajzerica
  141. Osnovna škola Kamen - Šine Split
  142. Osnovna škola "Kardinal Alojzije Stepinac" Krašić
  143. Osnovna škola "Klana"
  144. Osnovna škola kneza Branimira Donji Muć
  145. Osnovna škola Kostrena
  146. Osnovna škola "Kozala" Rijeka
  147. Osnovna škola kralja Tomislava Zagreb
  148. Osnovna škola Krapinske Toplice
  149. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga Zagreb
  150. Osnovna škola Ladimirevci
  151. Osnovna škola Lauder Hugo Kon
  152. Osnovna škola Lijepa naša Tuhelj
  153. Osnovna škola Lipik
  154. Osnovna škola Ljudevita Gaja Nova Gradiška
  155. Osnovna škola Ljudevita Gaja Osijek
  156. Osnovna škola Ljudevita Modeca Križevci
  157. Osnovna škola Ljubo Babić, Jastrebarsko
  158. Osnovna škola Lovinac
  159. Osnovna škola Lovre pl. Matačića Zagreb
  160. Osnovna škola "Lučac", Split
  161. Osnovna škola Ludina
  162. Osnovna škola Mače
  163. Osnovna škola Mahično
  164. Osnovna škola Majstora Radovana Trogir
  165. Osnovna škola Malešnica
  166. Osnovna škola Manuš, Split
  167. Osnovna škola Maria Martinolića, Mali Lošinj
  168. Osnovna škola Marija Bistrica
  169. Osnovna škola Marije i Line Umag
  170. Osnovna škola Marije Jurić Zagorke Zagreb
  171. Osnovna škola Marina Držića, Zagreb
  172. Osnovna škola Martijanec
  173. Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica
  174. Osnovna škola Matije Gupca, Zagreb
  175. Osnovna škola Mate Lovraka Kutina
  176. Osnovna škola Mate Lovraka Petrinja
  177. Osnovna škola Mate Lovraka Zagreb
  178. Osnovna škola Mate Lovraka Županja
  179. Osnovna škola "Matija Antun Relković" Davor
  180. Osnovna škola "Mejaši" Split
  181. Osnovna škola "Meje" Split
  182. Osnovna škola Mertojak Split
  183. Osnovna škola Meterize
  184. Osnovna škola "Mijat Stojanović" Babina Greda
  185. Osnovna škola "Milan Brozović" Kastav
  186. Osnovna škola Mitnica
  187. Osnovna škola "Mladost" Osijek
  188. Osnovna škola Mokošica
  189. Osnovna škola Negoslavci
  190. Osnovna škola "Neorić-Sutina" Neorić
  191. Osnovna škola Netretić
  192. Osnovna škola Nikole Andrića, Vukovar
  193. Osnovna škola Nikole Tesle Mirkovci
  194. Osnovna škola Nikole Tesle, Zagreb
  195. Osnovna škola Novigrad
  196. Osnovna škola Novo Čiče
  197. Osnovna škola Novska
  198. Osnovna škola Odra Zagreb
  199. Osnovna škola Opuzen
  200. Osnovna škola Orehovica
  201. Osnovna škola "Ostrog" Kaštel Lukšić
  202. Osnovna škola "Otrići - Dubrave" Otrić - Seoci
  203. Osnovna škola Pantovčak, Zagreb
  204. Osnovna škola Pavao Belas
  205. Osnovna škola Pavleka Miškine Zagreb
  206. Osnovna škola "Pehlin" Rijeka
  207. Osnovna škola "Petar Lorini" Sali
  208. Osnovna škola "Petar Zoranić" Nin
  209. Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar
  210. Osnovna škola Petra Krešimira IV. Šibenik
  211. Osnovna škola Petra Preradovića Zadar
  212. Osnovna škola Petra Zrinskog Zagreb
  213. Osnovna škola Petrijanec
  214. Osnovna škola Plaški
  215. Osnovna škola Podmurvice, Rijeka
  216. Osnovna škola Popovača
  217. Osnovna škola Prečko, Zagreb
  218. Osnovna škola Pušća
  219. Osnovna škola Rajić
  220. Osnovna škola "Ravne njive" Split
  221. Osnovna škola "Retfala" Osijek
  222. Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov", Opatija
  223. Osnovna škola Rudeš
  224. Osnovna škola Rudolfa Strohala
  225. Osnovna škola Rugvica
  226. Osnovna škola "San Nicolo" Rijeka
  227. Osnovna škola Selnica
  228. Osnovna škola Sesvetska Sela
  229. Osnovna škola Sesvetska Sopnica
  230. Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Senj
  231. Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Zagreb
  232. Osnovna škola Siniše Glavaševića, Vukovar
  233. Osnovna škola "Skalice" Split
  234. Osnovna škola - Scuola elementare "Gelsi" Rijeka - Fiume
  235. Osnovna škola "Split 3"
  236. Osnovna škola Sračinec
  237. Osnovna škola Starigrad
  238. Osnovna škola Stjepana Bencekovića Zagreb
  239. Osnovna škola Stjepana Radića Bibinje
  240. Osnovna škola Stjepana Radića Brestovec Orehovički
  241. Osnovna škola Stjepana Radića Metković
  242. Osnovna škola Stobreč
  243. Osnovna škola Strahoninec
  244. Osnovna škola Strožanac
  245. Osnovna škola Stubičke Toplice
  246. Osnovna škola Suhopolje
  247. Osnovna škola Sveta Klara
  248. Osnovna škola Sveta Marija
  249. Osnovna škola Sveti Filip i Jakov
  250. Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo
  251. Osnovna škola Svetvinčenat
  252. Osnovna škola Šećerana
  253. Osnovna škola Šime Budinića Zadar
  254. Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje u Zadru
  255. Osnovna škola Špansko Oranice
  256. Osnovna škola "Tin Ujević" Osijek
  257. Osnovna škola Tituša Brezovačkog Zagreb
  258. Osnovna škola Trilj
  259. Osnovna škola Trnjanska Zagreb
  260. Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica
  261. Osnovna škola Trnovitica
  262. Osnovna škola Trnsko Zagreb
  263. Osnovna škola "Trstenik" Split
  264. Osnovna škola "Tučepi"
  265. Osnovna škola Turanj Karlovac
  266. Osnovna škola Turnić, Rijeka
  267. I. osnovna škola Varaždin
  268. III. osnovna škola Varaždin
  269. IV. osnovna škola Varaždin
  270. VI. osnovna škola Varaždin
  271. Osnovna škola Većeslava Holjevca Zagreb
  272. Osnovna škola Veli Vrh Pula
  273. Osnovna škola Velika Mlaka
  274. Osnovna škola Veliki Bukovec
  275. Osnovna škola Veliko Trgovišće
  276. Osnovna škola "Vežica" Rijeka
  277. Osnovna škola Vidikovac, Pula
  278. Osnovna škola Vijenac Osijek
  279. Osnovna škola "Viktor Car Emin", Donji Andrijevci
  280. Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli
  281. Osnovna škola Viktorovac Sisak
  282. Osnovna škola Vilima Korajca Kaptol
  283. Osnovna škola Višnjevac
  284. Osnovna škola "Vitomir Širola-Pajo" Nedešćina
  285. Osnovna škola Vjenceslava Novaka Zagreb
  286. Osnovna škola Vjekoslav Parać Solin
  287. Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina
  288. Osnovna škola Vladimir Nazor Čepin
  289. Osnovna škola "Vladimir Nazor" Komletinci
  290. Osnovna škola "Vladimir Nazor" Križevci
  291. Osnovna škola "Vladimir Nazor" Trenkovo
  292. Osnovna škola "Vladimir Nazor" Virovitica 
  293. Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica
  294. Osnovna škola Vladimira Nazora Daruvar
  295. Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica
  296. Osnovna škola Vladimira Nazora Škabrnje
  297. Osnovna škola Vladimira Nazora Zagreb
  298. Osnovna škola Vođinci
  299. Osnovna škola Voltino
  300. Osnovna škola Vrbani Zagreb
  301. I. osnovna škola Vrbovec
  302. II. osnovna škola Vrbovec
  303. Osnovna škola Vugrovec - Kašina
  304. Osnovna škola Vukovina
  305. Osnovna škola Zapruđe Zagreb
  306. Osnovna škola Zdenka Turkovića Kutjevo
  307. Osnovna škola Zrinskih, Nuštar
  308. Osnovna škola Zrinskih i Frankopana Otočac
  309. Osnovna škola Zvonimira Franka Kutina
  310. Osnovna škola Žitnjak Zagreb
  311. Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora SUVAG
  312. Prva katolička osnovna škola u Gradu Zagrebu
  313. Prva osnovna škola Ogulin
  314. Prva osnovna škola Petrinja

Srednje škole

  1. Druga gimnazija Varaždin
  2. Druga srednja škola Beli Manastir
  3. Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
  4. Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca
  5. Ekonomska i turistička škola Daruvar
  6. Ekonomska i upravna škola Osijek
  7. Ekonomska škola Imotski
  8. Ekonomska škola Mije Mirkovića Rijeka
  9. Ekonomska škola Pula
  10. Ekonomska škola Vukovar
  11. Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola Samobor
  12. Ekonomsko-birotehnička škola Split
  13. Elektrostrojarska škola Varaždin
  14. Elektrotehnička i prometna škola Osijek
  15. Geodetska tehnička škola
  16. Gimnazija A. G. Matoša Đakovo
  17. Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka
  18. Gimnazija Antuna Gustava Matoša - Zabok
  19. Gimnazija Beli Manastir
  20. Gimnazija Bernardina Frankopana Ogulin
  21. Gimnazija Bjelovar
  22. Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac
  23. Gimnazija Dubrovnik
  24. Gimnazija Eugena Kumičića Opatija
  25. Gimnazija "Fran Galović", Koprivnica
  26. Gimnazija Gaudeamus Osijek
  27. Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci
  28. Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
  29. Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci
  30. Gimnazija Nova Gradiška
  31. Gimnazija Požega
  32. Gimnazija Pula
  33. Gimnazija Sesvete
  34. Gimnazija Velika Gorica
  35. Gimnazija Vukovar
  36. Gospodarska škola Istituto professionale Buje
  37. Gospodarska škola Varaždin
  38. Graditeljska škola Čakovec
  39. Graditeljsko-geodetska škola Osijek
  40. Grafička škola u Zagrebu
  41. Hotelijersko turistička škola Zagreb 
  42. I. gimnazija Osijek
  43. II. gimnazija Osijek
  44. II. gimnazija Zagreb
  45. III. gimnazija Osijek
  46. III. gimnazija Split
  47. III. gimnazija Zagreb
  48. IX. gimnazija Zagreb
  49. Industrijsko - obrtnička škola Pula
  50. Industrijsko - obrtnička škola Sisak
  51. Industrijsko obrtnička škola Slatina
  52. Industrijsko - obrtnička škola Slavonski Brod
  53. Islamska gimnazija dr. Ahmeda Smajlovića
  54. Isusovačka klasična gimnazija s pravom javnosti u Osijeku
  55. Komercijalno-trgovačka škola Split
  56. Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar
  57. Medicinska i kemijska škola Šibenik
  58. Medicinska škola Ante Kuzmanića, Zadar
  59. Medicinska škola Osijek
  60. Obrtna tehnička škola Split
  61. Obrtnička i tehnička škola Ogulin
  62. Obrtnička škola Koprivnica
  63. Pomorska škola Bakar
  64. Poštanska i komunikacijska škola Zagreb
  65. Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  66. Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
  67. Privatna gimnazija i ekonomsko informatička škola Futura
  68. Prometna škola Rijeka
  69. Prva ekonomska škola Zagreb
  70. Prva gimnazija Varaždin
  71. Prva gimnazija Zagreb
  72. Prva riječka hrvatska gimnazija
  73. Prva srednja informatička škola s pravom javnosti, Zagreb
  74. Prva srednja škola Beli Manastir
  75. Prva tehnička škola Tesla
  76. Srednja strukovna škola Antuna Horvata
  77. Srednja strukovna škola Varaždin
  78. Srednja strukovna škola Vinkovci
  79. Srednja škola "Antun Matijašević Karamaneo" Vis
  80. Srednja škola Bedekovčina
  81. Srednja škola "Bol"
  82. Srednja škola "Brač" Supetar
  83. Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić
  84. Srednja škola Čakovec
  85. Srednja škola Čazma
  86. Srednja škola Delnice
  87. Srednja škola Duga Resa
  88. Srednja škola Dugo Selo
  89. Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk
  90. Srednja škola Ilok
  91. Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice
  92. Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica
  93. Srednja škola Jelkovec
  94. Srednja škola "Jure Kaštelan" Omiš
  95. Srednja škola Lovre Montija
  96. Srednja škola Konjščina
  97. Srednja škola Koprivnica
  98. Srednja škola Mate Blažine Labin
  99. Srednja škola Metković
  100. Srednja škola Novi Marof
  101. Srednja škola Novska
  102. Srednja škola Obrovac
  103. Srednja škola Oroslavje
  104. Srednja škola Otočac
  105. Srednja škola Topusko
  106. Srednja škola Valpovo
  107. Srednja škola Vela Luka
  108. Srednja škola "Vladimir Nazor" Čabar
  109. Srednja škola Vrbovec
  110. Srednja škola Zlatar
  111. Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
  112. Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka
  113. Srpska pravoslavna opća gimnazija Kantakuzina Katarina Branković Zagreb
  114. Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića Zagreb
  115. Strojarska tehnička škola Osijek
  116. Strukovna škola Đurđevac
  117. Strukovna škola Sisak
  118. Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju
  119. Škola za medicinske sestre Mlinarska
  120. Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
  121. Talijanska srednja škola Dante Alighieri Pula - Scuola Media Superiore Italiana Dante Alighieri Pola
  122. Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana di Rovigno
  123. Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana "Leonardo da Vinci" Buje - Buie
  124. Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek
  125. Tehnička škola Čakovec
  126. Tehnička škola Daruvar
  127. Tehnička škola Karlovac
  128. Tehnička škola Požega
  129. Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci
  130. Tehnička škola Ruđera Boškovića
  131. Tehnička škola Slavonski Brod
  132. Tehnička škola Šibenik
  133. Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju Rijeka
  134. Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku, Split
  135. Tehnička škola Županja
  136. Trgovačka i komercijalna škola "Davor Milas"
  137. V. gimnazija Zagreb
  138. VII. gimnazija Zagreb
  139. XV. gimnazija Zagreb
  140. Ugostiteljska škola Opatija
  141. Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci
  142. Zdravstvena škola Split
  143. Željeznička tehnička škola Moravice

Međunarodne škole i akademska zajednica

  1. Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola iz Nikšića, Crna Gora
  2. Šumarski fakultet sveučilišta u Zagrebu
  3. Veleučilište u Požegi

 


Inspiring Science Education (ISE) projekt sufinancira Europska Unija iz Programa podrške politikama za primjenu informacijskih i komunikacijskih tehnologija u sklopu Okvirnog programa za konkurentnost i inovacije (CIP ICT PSP).

Sadržaj ovih web stranica stajalište je autora. Europska Unija ne odgovara za sadržaj i upotrebu istog.


 


 
podrska@raspored-sati.hr jpetric@raspored-sati.hr petra.bradara@raspored-sati.hr webmaster@raspored-sati.hr pbenko@raspored-sati.hr gmarks@raspored-sati.hr admin@donja-dubrava.hr filip.lesic@donja-dubrava.hr jkovicic@donja-dubrava.hr racunovodstvo@donja-dubrava.hr benkovic@donja-dubrava.hr anamarija.peric@donja-dubrava.hr markovic@donja-dubrava.hr hrvoje@donja-dubrava.hr marijana@marijana-tkalec1.from.hr marijana.tkalec@marijana-tkalec1.from.hr mt@marijana-tkalec1.from.hr info@shire.zemris.fer.hr admin@shire.zemris.fer.hr info@laold.internetsegura.pt admin@laold.internetsegura.pt http://marijana-tkalec1.from.hr http://web.marijana-tkalec1.from.hr http://www.marijana-tkalec1.from.hr http://shire.zemris.fer.hr http://laold.internetsegura.pt
preskoči na navigaciju